Переможець Національної Премії «Вибір Країни-2021»

Переможець Національної Премії «Вибір Країни-2021»

Фінансова Компанія «Н.А.ГРУП» стала «Вибором Країни» із сервісом онлайн кредитування CreditBox.

Сайт CreditBox є інноваційним IT проектом, що знаходиться на самому вістрі розвитку ринку фінансових послуг. Він надає мільйонам українців доступ до зручного та надійного інструмента підтримки особистих та сімейних бюджетів. Мікрокредитування PDL дозволяє швидко перекрити «касові розриви», що час від часу виникають у будь-якого споживача, або здійснити незаплановані термінові витрати. А кредити за ануїтетною схемою (в розстрочку) спрямовані на фінансування більш тривалих (як правило планових) витрат, наприклад ремонти, навчання, оздоровлення та лікування, придбання дорогої побутової та іншої техніки та обладнання.

Інноваційний сервіс, побудований на сучасній IT-платформі, дозволяє оформити та отримати кредит онлайн швидко та безпечно на карту будь-якого українського банку. За на перший погляд простим сервісом стоять знання, досвід та роки натхненної роботи команди фахівців фінансової компанії «Н.А.ГРУП».

Відносно молодий сервіс швидко набрав обертів на конкурентному ринку споживчого мікрокредитування, що й стало підставою для номінування ТОВ «ФК «Н.А.ГРУП» на отримання національної премії «Вибір Країні – 2021», як однієї з найперспективніших компаній у цьому сегменті фінансового ринку.

Переможець Національної Премії «Вибір Країни-2021»

Премія «Вибір Країни» вручається лише одному підприємству України у виді діяльності на підставі аналізу показників діяльності за минулий рік. Дослідження проводять фахівці ТОВ «Вибір Країни» та залучені експерти, які вивчають та аналізують 49 відкритих джерел інформації про українські компанії. Аналіз та сегментація учасників дослідження здійснюється математично на підставі пропрієтарної методики URSA-50. Оцінка враховує показники прибутковості, зростання прибутку, фінансову стійкість і місце компанії на ринку. Також використовуються розрахунки FinScore І MarketScore, розроблені компанією YouControl.

За результатами номінації ТОВ «ФК «Н.А.ГРУП» стало лауреатом Національної Премії «Вибір Країни-2021», і 19 листопада 2021 року колектив отримав дипломи та сертифікат експертної оцінки «Вибір Країни». Сповіщення про нагородження було опубліковано 14 грудня 2021 року на офіційному сайті «Вибір Країни» та виконано ТОВ “Вибір Країни”.

На думку Михайла Іващенко, керуючого партнера та IT-директора ФК «Н.А.ГРУП», серед переваг CreditBox слід виділяти не лише високу швидкість та зручність роботи сервісу, а й дворівневий скоринг, який забезпечувати один із найнижчих на ринку показників NPL, рівня дефолту або частки проблемної заборгованості в портфелі компанії, не створюючи при цьому складнощів сумлінним позичальникам.

Керуючий партнер Вікторія Ільченко пояснює, що підприємство не концентрується лише на валовому зростанні кредитного портфелю та клієнтської бази, надаючи виважений пріоритет якості портфелю, забезпеченню стійкості та надійності підприємства. У поєднанні з швидким, але контрольованим зростанням це є важливим для власників емітованих ТОВ «ФК «Н.А.ГРУП» облігацій.

Директор ФК «Н.А.ГРУП» Андрій Дітковський підкреслює комплексність проекту CreditBox, що базується на складному симбіозі IT, фінансової, управлінської та юридичної експертизи фахівців підприємства.

Давайте зв’яжемось!

Готові поділитися нашими досягненнями та відкриті до спілкування та співпраці.